Chcesz z nami zagrać?

Spigo stale szuka najlepszych programistów gier i web deweloperów świata, którzy chcą być częścią szybko rozwijającego się przedsiębiorstwa.

Tworzenie gier to świetna zabawa. Tworzysz własny mini-świat, który jest odkrywany przez gracza i który reaguje na jego akcje. Jedyną barierą jest Twoja własna wyobraźnia, a najlepszy gry powstają z rąk ludzi z bujną wyobraźnią.

Dookoła Świata
Dookoła Świata - od szkicu do gotowej gry
Dżungla
Dżungla
Las Vegas
Las Vegas

Na Spigo kochamy, gdy pomysły wcielane są w życie. Przykładowo, gry "Dookoła Świata" oraz "Dżungla" zostały wymyślone przez parę młodych ludzi przy kuchennym stole w ich mieszkaniu w Århus, Dania, wiosną 2006 roku. Najpierw pomysł został przelany za pomocą ołówka na papier, potem za pomocą Photoshopa przeobraźił się w świetnie wyglądające grafiki, które już znasz z obecnej wersji tych gier.

Czym się zajmmuje Spigo?

Tworzymy również gry na iPhona/iPada oraz Androida. Jeżeli napisałeś grę na iPhone'a/iPada lub Androida, to być może chętnie ją kupimy.

Obecnie tworzymy gry internetowe, na iPhone'a/iPada oraz Androida, ale mamy też w planie pozostałe platformy, które cieszą się popularnością. Uwielbiamy promować technologie i wprowadzać innowacje. Bardzo ważni są dla nas ludzie, którzy z nami pracują, którzy są w stanie pracować w dynamicznym środowisku i ciągle zdobywać nowe umiejętności. W obecnej chwili, gdy tworzymy gry, używamy głównie Javy, Unity, języka C / Cocoa Touch, OpenGL, Box2D, Html5, PlayN oraz nasz domowego bazującego na Java framework Libzarda.
Jeżeli storzyłeś już jakąś grę na iPhone'a/iPada lub Androida to być może jesteśmy chętni, by ją od Ciebie kupić.

Atmosfera na Spigo sprawia, że jest to jedno z najpszyjemniejszych miejsc w internecie. Oczywiście jest to zasługa naszych wspaniałych użytkowników, ale również po części naszego doświadczonego zespołu .NET, bez którego nie byłoby to możliwe. To oni starannie, dzień i noc, opiekują się Spigo, by portal był zawsze na czasie i miał najfajniejsze funkcje, jakie tylko istnieją. Już teraz pracujemy nad następną, rewolucyjną zmianą, dzięki której Spigo stanie się jeszcze bardziej nowoczesnym, przyjaznym oraz funkcjonalnym i portalem!

Chcemy Cię w naszym zespole

Jeżeli chętnie piszesz gry lub programujesz strony internetowe, zawodowo lub w wolnym czasie, i jesteś w tym dobry, nawiąż z nami kontakt. Oczywiście powinieneś wykazać się doświadczeniem z dziedziny informatyki, programowania czy innej, podobnej. Jeżeli tak jest, wyślij email w języku angielskim do Michael'a , kierownika działu gier lub do Kasper'a, naszego dyrektora generalnego, i opowiedź nam o sobie.

Najważniejsza jest pasja w tym co robisz oraz ambicja bycia częścią zespołu nastawionego na sukces. Zawsze byliśmy małą, ale zwartą drużyną i chcemy to kontynuować. Ważne jest dla nas, by każdy z naszej drużyny miał duży wpływ na całokształt działalności całego zespołu.