Regulamin

Warunki i zasady korzystania z portalu Spigo oraz gier

 1. Regulamin
  1. Regulamin strony obowiązuje dla korzystania z całego portalu Spigo.
  2. Regulamin może zostać zmieniony bez ostrzeżenia i obowiązuje w swojej najaktualniejszej wersji.
  3. Regulamin musi zostać zaakceptowany podczas zakładania konta na Spigo, ale również podczas korzystania z portalu Spigo.

 2. Użytkownik
  1. Podczas zakładania profilu, wszystkie wymagane informacje muszą być poprawne.
  2. W przypadku podania adresu email innej osoby podczas zakładania konta, fakt ten natychmiast zostanie zgłoszony policji wraz z informacją o adresie IP i dokładnym czasie akcji.
  3. Spigo zastrzega sobie prawo do rozsyłania newsletters (biuletynów) poprzez email
  4. Każda osoba może posiadać maksymalnie jeden aktywny profil na Spigo. Zabronione jest posiadanie wielu aktywnych kont oraz dzielenie się nimi na Spigo.
  5. Spigo może usunąć profil użytkownika bez ostrzeżenia w przypadku, gdy ten złamie regulamin. Dodatkowo Spigo zastrzega sobie prawo do zablokowania dostępu do strony dla użytkowników, którzy się nieodpowiednio zachowują. Decyzja ta leży w wyłącznej gestii Spigo i jest niezależna od zakupionego członkostwa.

 3. Profil
  1. Zdjęcia zamieszczane na profilach Spigo nie mogą przedstawiać treści erotycznych, wulgarnych czy w jaki kolowiek inny sposób obraźliwych .
  2. Odnośnie zdjęć na profilach, zdjęcie musi zostać wykonane w edytorze avatarów Spigo lub przedstawiać osobę zarejestrowaną na Spigo. Zdjęcie powinno być (możliwie) aktualnym i naturalnym zdjęciem portretowym, nie zabierającym zbyt wiele miejsca.
  3. Spigo zastrzega sobie prawo do wyróżnienia niektórych profili oraz zdjęć profilowych na stronach Spigo oraz Facebooku, np. gdy osoba ma urodziny lub wygrała jakąś nagrodę.

 4. Gry
  1. Spigo nie jest odpowiedzialne za błedy, pomyłki oraz ich skutki powstałe podczas korzystania z gier oraz strony. Korzystanie ze strony oraz gier odbywa się na własną odpowiedzialność.
  2. Spigo zawsze stara się na bierząco poprawiać błędy i niedoskonałości strony, jest zawsze otwarte na sugestie i krytykę użytkowników. Wszelkie życzenia oraz propozycje ulepszeń są zawsze mile widziane.
  3. Niedozwolone jest stostowanie jakichkolwiek mechanicznych czy elektronicznych narzędzi, które pośrednio lub bezpośrednio automatyzują lub w jaki kolwiek inny sposób wpływają na grę użytkownika. W przypadku podejrzeń o takowe nadużycia, naruszenie zostaje natychmiast zgłoszone policji i podjęte zostaną prawne działania w określonym przez Spigo zakresie.

 5. Wygrane i Wypłaty
  1. Wygrane na stronie Spigo są przelewane bezpośrednio na konto bankowe użytkownika. By otrzymać wygraną, użytkownik musi posiadać konto bankowe i udostępnić numer konta, by otrzymać przelew. Jeżeli użytkownik NIE POSIADA krajowego konta bankowego, jest zobowiązany pokryć wszelkie dodatkowe opłaty związene z przelewem. Użytkownik jest również zobowiązany pokryć wszystkie dodatkowe koszta powstałe w wyniku podania niewłaściwych danych. Dodatkowo naliczana jest opłata w wysokości 30,00 za przelewy wykonane z konta na Spigo.
  2. Wygrane muszą być zrealizowane w ciągu jednego roku od daty wygrania, po tym czasie prawo do nich zostanie utracone. Co więcej, każda wygrana powyżej 400,00 PLN musi zostać wypłacona w ciągu miesiąca.
  3. Prawo do (fizycznych) nagród wygranych na stronie (na przykład w turniejach z nagrodami, loteriach czy innych konkursach) ulega przedawnieniu w przypadku, gdy użytkownik nie odpowiedział na zapytanie o adres i dane kontaktowe w ciągu 90 dni, wyjątkiem są inne terminy podane dodatkowo przy wydarzeniu. Kontakt z użytkownikiem następuje przez wiadomość na Spigo oraz w rzadkich przypadkach przez adres email podany przez użytkownika.
  4. Nagrody i produkty wygrane lub zamówione na Spigo.pl nie będą wysysłane poza Polskę. Spigo zdobyte na tej stronie nie może zostać przetransferowane na strony Spigo w innych krajach.
  5. Nieaktywne konta Spigo nie mogą przechowywać pieniędzy na czas nieokreślony. Z nieaktywnych kont każdego miesiąca zostanie pobrana opłata 5,00 zł. Konto uznawane jest za nieaktywne jeśli jego właściciej nie zalogował się na nie w ciągu roku. Dodatkowo, konto na którym jest ponad 400 zł musi zostać opróżnione w przeciągu miesiącu albo jego właściel straci prawo do wybrania tych pieniędzy

 6. Komunikacja na Spigo
  1. Fakt, że będąc ma czacie nie ma się kontaktu twarzą w twarz nie upoważnia do braku kultury. Używanie wulgarnych słów, obrażanie innych użytkowników czata, słowne aktaki na innych graczy, czy też wywoływanie konfliktów nie będzie tolerowane i prowadzi do natychmiastowej blokady oraz ostatecznie usunięcia konta wraz z blokadą na zakładanie nowego.

   Zakłócanie rozmowy innym graczom, zapełnianie czata niepotrzebnym tekstem, prowadzenie intymnych i indywidualnych rozmowów na ogólnym czacie, nadużywanie wielkich liter jest zabronione i nie będzie tolerowane. Skutek to natychmiastowa blokada oraz ostatecznie usunięcie konta wraz z blokadą na zakładanie nowego.

   Niedozwolone jest zamieszczanie reklam, handel czy też zamieszczanie jakichkolwiek treści, które mogłby urazić innych odwiedzających Twój profil. Zakaz obowiązuje na wszystkich stronach, gdzie możesz umieszczać tekst, który inni mogą czytać. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania wszelkich treści i materiałów, które okażą się nieodpowiednie.

   Wszelkie zachowania na czacie, które będą obraźliwe dla innych użytkowników, pisanie jakichkolwiek wulgarnych czy obraźliwych wypowiedzi nie będzie tolerowane i będzie natychmiastowo prowadziło do blokady oraz ostatecznie usunięcia konta wraz z blokadą na zakładanie nowego.

   Spigo ceni sobie życzliwość wśród graczy. Naszym celem jest danie szansy na zdobycie nowych przyjaciół, nie wrogów. Prosimy o wyrozumiałość i życzliwość wobec innych graczy, każdy ma prawo do błędów.